سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
خانهlمقالاتlتماس با ماlثبت نام اردوی توجیهی


 ٢٣:٣٢ - 1394/02/23 - نظرات : ٠ادامه مطلب >>
اردوی یک روزه توجیهی - آموزشی مدیریت مسجد
بسم الله الرحمن الرحیم اطلاعیه ثبت نام اردوی یک روزه توجیهی - آموزشی مدیریت مسجد به شهر کاشان و حومه زمان اردو: یک شنبه 29 آذر ماه مصادف با 8 ربیع الاول، از ساعت 6 صبح الی 12 شب ظرفیت اردو 60 نفر می باشد و از ممتازین آن جهت ثبت نام در دوره کارشناسی مسجد دعوت به عمل می آید.
 ١٤:٥٧ - 1394/01/31 - نظرات : ٠ادامه مطلب >>
مسجد نمونه
» امام جماعت، مدیر مسجد باشد . » مردم در امور عبادي، سياسي و اجتماعي به آنجا مراجعه كنند. » نماز جماعت با ابهت، منظم، و بين دو نماز زياد فاصله نشود. » جوانان در آن احساس آرامش كرده و در صف اول حضور داشته باشند. » زنان مثل مردان يا بيشتر از آنان، شركت كنند و مکان آنان نامناسب نباشد . » هميشه باز و سه وعده نماز جماعت در آن اقامه شود.
 ٠٧:٢٨ - 1394/01/20 - نظرات : ٠ادامه مطلب >>
من مسجدم
همانند مادري دلسوخته كه در دوران تاريخ از دوستان و دشمنان رنجيده و دلگيرم . دعوا بر سر جدا كردن فرزند دلبندم «نماز» است – هركس به طريقي دل ما مي شكند - حال دشمن با حساب و كتاب و دوست از روي جهل و سهل انگاري . دشمنان بارها در طول تاريخ با دايه هايي ضرار گونه خواسته اند كه فرزندم «مردم» را گمراه كنند كه الحمدلله زهي خيال باطل . عاجزانه خواهانم كه فرزندم را به من برگردانيد كه بيش از اين مادري دل شكسته چشم به راه عزيزش نباشد .
 ٠٧:٢٦ - 1394/01/20 - نظرات : ٠ادامه مطلب >>
مسجد و همسایه
من همسايه شما هستم، در همين كوچه و محله، در همين نزديكيها زندگي مي‌كنم. من مسجد هستم، خانه خدا، عبادتگاه مسلمين، يك سري درد دلهايي با شما دارم. دوست دارم كمي حوصله کنيد و گلايه‌هاي اين همسايه را بشنويد. بااينكه من هر روز، يكي دو نوبت در خانه‌ام را به روي شما باز مي‌كنم و چند ساعت به انتظار شما مي‌مانم، ولي بعضي از شماها سراغ من نمي‌آييد و با من انس نمي‌گيرید. مثل اينكه با من قهريد. مگر از من چه بدي ديده‌ايد؟
 ٠٧:٢٤ - 1394/01/20 - نظرات : ٠ادامه مطلب >>

2 صفحه بعدی >>

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 23182
 بازدید امروز : 25
 کل بازدید : 72545
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/4368
 
محتويات مرتبط

تهیه و تولید : موسسه مسجد

خانهlنقشه سایتlتماس با ماlصفحه اول

پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ مسجد :  7737701  025